Za nami kolejne zmagania Turnieju "Wygramy Zdrowie", którego organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miliczu.
Nasza drużyna zajęła
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
🥇I miejsce 🏆 i uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego..
MVP Eliminacji ⚽️ został Oliwier Płuska 💪⚽
Gratulujemy 😊😊😊👏👏👏🥇🏆

Akcja " 🐸" odbywała się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy w okresie godowym płazów. Z naszej szkoły 22 uczniów brało udział w tym przedsięwzięciu.
Dziś w "Domu Drzewa" w Wałkowej odbyło się podsumowanie tegorocznego projektu ratującego życie płazów, w którym brało udział blisko 200 uczniów. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu aktywnościach i konkursach. Było dużo zabawy i radości. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy upominek.
W konkursie "Wiedzy o płazach" I miejsce zdobył Piotr Kaczmarek, III miejsce Magdalena Tkacz oraz Jakub Cieślik. W konkursie : "Piosenka o żabie" II miejsce zajęły: Hanna Derkacz, Magdalena Tkacz, IV miejsce otrzymały: Marlena Pietrzak oraz Diana Kis. Konkurs "Skoków w workach" wygrały Hanna Begier i Amelia Gibek.
Dziękujemy za włożone ❤️ i ogromne zaangażowanie w akcję wszystkim uczniom,ich rodzicom oraz nauczycielom. To było bardzo pożyteczne przedsięwzięcie

9 maja 2024r. w Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Sułowie odbył się powiatowy konkurs przyrodniczy "Z przyrodą za pan brat" Z ogromną radością i dumą informujemy że:
Maja Zając oraz Stanisław Kucharski z klasy 2c godnie reprezentowali naszą szkołę i zajęli wspaniałe IV miejsce.
SERDECZNIE GRATULUJEMY 🏆👏

Maj to miesiąc, w którym rozgrywane są wszelakie zawody szkolne na świeżym powietrzu. W środę 08.05.2024 r przeprowadzono turniej piłkarski ⚽⚽⚽ dziewcząt i chłopców 👧🏻👨🏻 klas 4-6 w Sułowie. Nasze dziewczęta po meczach walki nieznacznie przegrały ze Szkołami z Sułowa i SP 2 Milicz, natomiast wygrały z SP Wziąchowo, zajmują 3 miejce🥉🥉🥉. Chłopcy wygrali mecze z SP Sułów i SP Wziąchowo, a w meczu z SP 2 Milcz zremisowali. To wystarczyło do zdobycia 1 miejsca🥇🥇🥇🏆awansu do finału powiatowego 💪💪💪. Gratulacje dla naszych drużyn👏👏👏. Skład chłopców: Błażej Mogiłka, Maciej Poślednik, Szymon Zieleziński, Adam Walniczek, Filip Nieczypor, Oliwier Płuska, Nikolas Greśko, Jakub Jaworski, trenerami zespołów są Iwo Kwaczewski i Paweł Urbański

8 maja 2024r. w Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu odbył się powiatowy konkurs "Pięknie Czytam". Z ogromną radością i dumą informujemy że:
Nina Loret zajęła I miejsce w pionie klas II
Aleksandra Gryglewicz zajęła I miejsce w pionie klas III.
GRATULUJEMY SERDECZNIE 🏆👏

W ramach projektu Dolina Baryczy w obiektywie ucznia Jedynaczki oglaszamy konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest sesja portretowa lub rodzinna u gosiaherlFOTO
📷📷📷😊
Więcej informacji na plakacie 😊⬇️⬇️⬇️