Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

  • 150721.jpg
  • 387884.jpg
  • 18057900_1354461951275918_5426587430439329007_n.jpg
  • 18058096_1354461944609252_3798690982858424436_n.jpg
  • 18156848_1354462047942575_7218699550326152952_n.jpg
  • 18157740_1354461954609251_5591189229331158939_n.jpg

"Zielona Szkoła" uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im.M.Kopernika w Miliczu-kolejny dzień: rano wyjazd do Grecji do Salonik.Miasto położone nad Zatoką Salonicką (Morze Egejskie).Pogoda słoneczna sprzyjała zwiedzaniu miasta : ruiny dawnego Forum i nowoczesne budowle.Bulwar nad Zatoką gdzie odpoczywaliśmy.Wszyscy zadowoleni i troszeczkę opaleni.


Już po raz drugi Łukasz Makowiecki został laureatem prestiżowego konkursu wiedzy o Rosji "Białe noce". W nagrodę poleci do Petersburga na tygodniową wycieczkę. Konkurs był kilkuetapowy- eliminacje szkolne, międzyszkolne, egzamin ustny przed komisją, a na koniec prezentacja. Tematem prezentacji było malarstwo i rzeźba rosyjska w XIX i XX wieku. Ucznia  do konkursu przygotowała p. Beata Jarczewska.

Gratulujemy !

Trzeci dzień na "Zielonej szkole" grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. M.Kopernika w Miliczu.
Dzisiaj zwiedzaliśmy miasto Ohrid położone w południowo-zachodniej Macedonii nad pięknym jeziorem Ohridzkim u stóp gór Galicica na wysokości 695 m n. p.m.
Zwiedzilismy ruiny twierdzy cara Samuela z X-XI wieku, starożytny teatr, Kościół oraz pomnik św.Klemensa, Kościół św. Jana z Kaneo, Kościół Matki Bożej Peribleptos.Podziwialiśmy freski i inne dzieła sztuki.W 1980r. miasto Ohrid zostało wpisane na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.Po południu było piękne słońce wiec plażowaliśmy nad jeziorem Ohridzkim .Jutro jedziemy do Grecji.

 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek

tj.23.05.2019 r. na zebranie z rodzicami.

 

Kl. I-II 16:30

Pozostałe klasy 17:30

Konsultacje indywidualne  18.00- 19.00

Spotkanie Rady Rodziców- 18:30 sala konferencyjna

                                                                     

      KLASA

WYCHOWAWCA

GABINET

III A

p. Anna Andruszczyszyn

6

III B

p. Magdalena Wachowiak

205

III C

p. Renata Korzeniowska

4

III D

p. Małgorzata Maciejewska

204

III E

p. Agnieszka Kołodziejczyk- Ozga

1

III F

p. Edyta Stachowiak- Szyszka

2

1 a

p. Emilia Laskowska- Janoś

307

1 b

p. Marzena Stepańczak

305

1c

p. Barbara Magdzińska

306

2 a

p. Izabella Buchert

301

2 b

p. Beata Stefańska

302

4a

p. Anna Wojtera

03

4b

p. Beata Jarczewska

201

4c

p. Danuta Żołdak- zebranie odbędzie się w innym terminie

 

5a

 p. Aneta Florkowska- Sip 

206

5b

p. Renata Grudkowska - Antkowiak

5

5 c

p. Aneta Gębala

110

7a

p. Tomasz Nowakowski

203

7b

p. Iwona Jaworska

109

8a

p. Katarzyna Józefiak-zebranie odbędzie się w innym terminie

 

8b

p. Elżbieta Herl

 101

 Pozostali nauczyciele dyżurują w pokoju nauczycielskim w godz. 18:00- 19:00, p. pedagog, doradca zawodowy w gab. na 3 piętrze

RADA RODZICÓW- 18:30 sala konferencyjna