Akcja " 🐸" odbywała się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy w okresie godowym płazów. Z naszej szkoły 22 uczniów brało udział w tym przedsięwzięciu.
Dziś w "Domu Drzewa" w Wałkowej odbyło się podsumowanie tegorocznego projektu ratującego życie płazów, w którym brało udział blisko 200 uczniów. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu aktywnościach i konkursach. Było dużo zabawy i radości. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy upominek.
W konkursie "Wiedzy o płazach" I miejsce zdobył Piotr Kaczmarek, III miejsce Magdalena Tkacz oraz Jakub Cieślik. W konkursie : "Piosenka o żabie" II miejsce zajęły: Hanna Derkacz, Magdalena Tkacz, IV miejsce otrzymały: Marlena Pietrzak oraz Diana Kis. Konkurs "Skoków w workach" wygrały Hanna Begier i Amelia Gibek.
Dziękujemy za włożone ❤️ i ogromne zaangażowanie w akcję wszystkim uczniom,ich rodzicom oraz nauczycielom. To było bardzo pożyteczne przedsięwzięcie