Fotografia 📷📷📷📸📸📸 to dziedzina sztuki, które wspaniale rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka👦🏻👧🏻👦🏻👧🏻. Dlatego też świetnym sposobem na przyjemne i produktywne spędzenie wolnego czasu jest uczestniczenie w warsztatach fotograficznych podczas, których można zdobyć odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie😊😊😊. W ramach projektu „ Dolina Baryczy w obiektywie ucznia Jedyneczki” spora liczba naszych uczniów uczestniczy w warsztatach fotograficznych, które prowadzi profesjonalna fotograf Gosia Herl 😊😁. Podczas zajęć uczestnicy warsztatów poznają nie tylko techniki fotografowania, a również zyskują własną perspektywę na otaczający je świat, co z kolei pomaga tworzyć i kształtować ich osobowość.

Zwieńczeniem zajęć będzie zorganizowanie przez uczniów Jedynki wernisażu, na który zostaną zaproszeni rodzice oraz przedstawiciele milickiego świata kultury. Zdjęcia uczniów staną się ozdobą korytarzy naszej szkoły. Ponadto zostaną one zaprezentowane w budynku Starej Rzeźni-Milickim Centrum Spotkań.

Zobaczcie efekty pracy naszych uczniów 😊😊😊

gosiaherlFOTO #SP1 #Jedynka #zajęcia_fotograficzne