Rola dziadków w naszym życiu jest nieoceniona. Dają bezwarunkową miłość ,dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz, co najważniejsze -ciasteczka. 🙂 Dziadkowie są skarbnicą wiedzy, a ich życiowe doświadczenie sprawia, że stanowią dla wnuków ważne wsparcie. Posiadanie babci i dziadka jest WIELKIM SZCZĘŚCIEM, które zdecydowanie należy doceniać! Mamy czas pandemii, chcemy chronić najbliższych. W tym roku uczniowie klasy II a, aby podkreślić, jak ważni są dla nich ich DZIADKOWIE napisali do nich listy. Uwzględnili w swoich listownych wiadomościach przede wszystkim podziękowania za to, że są, że ich wspierają, czułe pozdrowienia oraz serdeczne dla nich życzenia z okazji ich święta!!! Drodzy Dziadkowie Wasze wnuki bardzo Was kochają! Świadczą o tym słowa przelane na kartkę !:) Napisane, zaadresowane listy dzieci wysłały do swoich Ukochanych, Drogich Babć i Dziadków.

{gallery}2020/dziadek i babcia 2a{/gallery}