Pragniemy zaprosić Państwa na warsztaty dla rodziców prowadzone przez p.psycholog w ramach projektu SKOK. Termin: 16.01.środa godz. 17:30 sala konferencyjna 04. Tematyka: Jak wspierać dziecko w rozwoju- szkolenie rozwijające umiejętności wychowawcze.

Zapraszają
                                                                        Dyrekcja szkoły
                                                     Prowadząca Marta Grzegorczyk, Monika Margol

Znalezione obrazy dla zapytania mnemotechniki                                         Znalezione obrazy dla zapytania treningi pamięci

W imieniu pań psycholog zapraszam uczniów klas 4-6, którzy uczestniczyli w I semestrze w zajęciach z treningów pamięci, mnemotechnik, rozwoju twórczego myślenia na zgłębianie zagadnień pozwalających osiągnąć sukces w szkole i poza nią. TERMIN: 30, 31 stycznia ( środa, czwartek) w godz. 9:00- 15:00.

Asystent projektu SKOK
                                                                           Aneta Florkowska- Sip

Z powodu nieobecności nauczyciela p.Anny Andruszczyszyn zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK w dniu 14 grudnia ( piątek) nie odbędą się. Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony przez prowadzącą z uczestnikami.

SKOK - Szkoły Kształcące Obsz@ry Kluczowe

W I semestrze odbędą się zajęcia z : przyrody dla klas 1 i 2 SP- prowadząca p. I. Buchert, fizyki- prowadząca p. R. Korzeniowska, z matematyki- dla klas gimnazjalnych – prowadząca p. A. Gębala, z chemii dla kl. 7 i 8 prowadząca p. K. Piosik oraz z j. angielskiego dla klas gimnazjalnych prowadząca: p. A. Andruszczyszyn, ponadto warsztaty dla 15 rodziców dotyczące kompetencji rodzicielskich oraz zajęcia ułatwiające uczenie się, osiąganie sukcesów ( broszura obok) realizowane w grupach: dla klas I-II, 4-6 oraz 7,8 i 3 gimnazjum ( każda grupa 8-osobowa)

Więcej informacji udzielają w/w nauczyciele – u nich również można się zapisać, p. wicedyrektor A. Florkowska- Sip oraz w sekretariacie szkoły.